Recycle News

Освітня серія постів про сортування, частина 2 ♻️

❗️Найголовніше, що треба взяти з цьому посту ->

♻️ Якісне сортування відбувається вдома.

🤷‍♂️ Все подальше «сортування» дуже вибіркове та розраховане на людський фактор, коли хтось випадково переплутав і кинув не те, що треба.

🥲 Якщо ж це буде бак з усім підряд, навіть якщо це «усе» підлягає переробці саме по собі, то на в подальшому це ніхто досортовувати не буде.

(Хіба що коли ВИ за це платите як за послугу, а не коли продаєте сировину і хочете, щоб заплатили ВАМ)💚

❗️Найкращий варіант - окремо складати сировину та сортувати стільки фракцій, скільки вам зручно.

💪 Краще менше фракцій та якісніше, ніж багато та ніяк.

😉 Звичайно це стосується саме продажу сировини, коли ви отримуєте за неї прибуток.

А якщо ви готові оплачувати досортування та платити за його вивіз , це зовсім інша історія)
Made on
Tilda