Recycle News
Освітня серія постів про сортування, частина 2 ♻️
❗️Найголовніше, що треба взяти з цьому посту ->
♻️ Якісне сортування відбувається вдома.
🤷♂️ Все подальше «сортування» дуже вибіркове та розраховане на людський фактор, коли хтось випадково переплутав і кинув не те, що треба.
🥲 Якщо ж це буде бак з усім підряд, навіть якщо це «усе» підлягає переробці саме по собі, то на в подальшому це ніхто досортовувати не буде.
(Хіба що коли ВИ за це платите як за послугу, а не коли продаєте сировину і хочете, щоб заплатили ВАМ)💚
❗️Найкращий варіант - окремо складати сировину та сортувати стільки фракцій, скільки вам зручно.
💪 Краще менше фракцій та якісніше, ніж багато та ніяк.
😉 Звичайно це стосується саме продажу сировини, коли ви отримуєте за неї прибуток.
А якщо ви готові оплачувати досортування та платити за його вивіз , це зовсім інша історія)
2026-05-12 11:33